Napisz kilka słów o sobie.
Nazywam się Sagiv Boniel i jestem z Izraela. Studiuje w szkole amerykańskiej w warszawie a w przyszłym roku, będę kończyć maturę. Jestem entuzjasta lotnictwa i moim marzeniem jest zostać pilotem. Lubie uprawiać sport, przeważnie grac w piłkę nożną, a także lubię grac na perkusje i na pianinie.

Na czym polegają Twoje zadania w Świetlicy?

Jestem woluntariuszem, bo lubię przyczynić się i pomóc mojej społeczności. W międzyczasie wypełniam kryteria wolontariatu mojej matury. Przychodzę codziennie i robię wolontariat przez trzy tygodnie. Spędzam czas z dziećmi przez cale lato.

Czy wolontariat wiąże się z jakimiś trudnościami?

Nie przychodzę z Polski pierwotnie i polski nie jest moim językiem ojczystym. W związku z tym czasami mam lekkie trudności, ale zawsze postaram się i uczę się nowych słów. Poza tym lubię spędzić czas z dziećmi i dogadać się ze wszystkimi.

Co sprawiło Ci w Marysieńce największa radość do tej pory?
Mam coś do oczekiwania każdego dnia. Mogłem również spędzać trochę czasu w piękniej miejscowości, w Wilanowie.

Co zyskujesz dzięki temu, ze jesteś wolontariuszem?
Zyskuje doświadczenie pracy z innymi, zwłaszcza z dziećmi. W związku z tym, ze jestem najmłodsza osoba mojej rodziny, nigdy nie miałem innej okazji zdobywania to doświadczenie. Czuje się, ze to naprawdę będzie, mi pomogło w przyszłości. Również zdobywałem odpowiedzialność, która będzie dla mnie rzeczywistością w ciągu kilku lat, na przykład wtedy, kiedy będę mięć własne dzieci.

A teraz zadanie Sagiv wymyśl, proszę hasło zachęcające do wolontariatu w „Marysieńce” 🙂
„A volunteer is always free!” czyli… Wolontariusz zawsze jest wolny i wesoły!

A na koniec…
Życzę Wam wszystkiego dobrego! Z przyjemnością będę Was odwiedzę niebawem i niech Świetlica “Marysieńka” zawsze będzie pełna szczęśliwymi dziećmi!